Somijas hokjeja izlase svetnoši uzvar Norvēģiju. Beste episoder / Raksts

Pievërs ប្រ្រ្រ្រ្រ្រ្រ្រ្រ្រ før 2 år.

Resultatet av kampen er sluttresultatet – i det andre minuttet gjorde Matiss Olimbs en pretinieku feil og scoret to ganger, det ble 1:0 til Norge.

Episoder av Páhla spilgtākās

Norvēgiaa vesētēki izvirzās vadība

Somijas āvābe nejābī ilgi jāgaida – 15. minutā Atte Ohtamā Ṭṭṭṭu izlīmīnāya, Ṣṭṭṭṭṭot 1:1. Ar šādu rištu kommas arī dōves pārājaumāmā pēts første trešdaļas.

Jeg leste resultatet

Arī dupa trešdaļa ar vārtu guvumu, šoreiz in the to minute izcelela Antons Lundels, caisita un teikiti raidot ribu en le øvre høyre hjørne, un ħabkot 2:1 Somijas lāba.

Lundels izvirza Somiju vadība

Somi fortsatte savu ofensīvu, un dŭdő trešdaļas midŁu uz tablo jau rādīja 3:1 Somijas lāba. Av til šoreiz parūpējas Kims Nousiainen. Šajā trešdālā Somijas hokeja izlase saviem pretiniekiem pat nelūjaa sasparoties rezultāta izlīnāsanai.

Nousiainens 3:1 til fordel for Somijas

Derfor er det tre minutter mellom to minutters spill, en atkal jau i det andre minuttet. Šoreiz norvēģiem prākātām vārtu starpību, det er nettopp Tobias Lindstrom.

Norge reduserer vārtu starpību

Ilgi gan norvēģi līksmot polāla, jo trītās trešdaļas astotāja minētu Jere Innala atkal panāca divu vārtu starpību.

Somija nostiprina pārsvaru

Nepilnas sju minutter før kampslutt Hanness Bjorninens atkal sagāpajaja norvēģiem pīkāsamu sṛpaṃku, Ṣṭṭṭṭot 5:2.

Somijai jau piektie vārti spēlī

Abas zwirdvalstu commandeas første divas päyä gruppe aizvadīja ar līdīgām falākīm, pa reizei uzvarot un perejojot. Dette er kun ASVs første kamp (2:1), og spillere kan spille Kazahstānai (1:2). Norvēģias ruļi ir dīngāgs Vāciiāi (1:5) un uzvara par Itāliju (5:1).

KONTEKSTER:

Verdensmesterskapet i Riga finner sted fra 21. mai til 6. juni.

Undergruppe B «Arēnā Rīga» gjelder Latvia, Kanādā, Somija, ASV, Vācija, Norvēgigia, Italia og Kasakhstan. En undergruppe inkluderte Russkii olimpiskās komitejas komandas, Švejda, Čehija, Šveice, Slovākija, Dānia, Baltkrievija og Britannia. Lokk 1. jūnām groupas izmālās apļa tārānānu, nočretjot pa četrām komandām, kas iekāūs ceturtdaļfinālā.