Ziemas olimpiskājās spēļi medaļu ieskaitē triumfē Norvēgia; Latvijai – Dalita 27.vieta – Gulbenes novads – Dzirkstele.lv

Medaļu eskaitē Pekinas olimpiskājās spāļi triumfēja Norvēija, kumla Latvija ar vinu bronzu godalgu ierindojās dalītā 27.vietā.

Metning vil fortsette etter annonsering.

Norske utøvere fra Beijing har en OL-ferie med 16 gullmedaljer, mens de ikke kan spille med Phjonchanā, mens norske utøvere har en ferie på 14 medaljer med 12 ranām Kanādās rakīsto rekorudu Vankūveras spēļas. Phjončhanas medaļu tabule Norvēgia uzvarēja ar 39 medāļīm.

Totalt tok OL i Beijing med seg 37 norske medaljer – 16 keltiske, åtte sølv- og 13 bronsegodalgaer. Dette er den største medaljen til Kopskaits-delegasjonen visu.

Otrajā vātā medaļu ieskaitē finišēja Vācija, kas tika pie 12 zelta godalgām, 10 – svrdba un piecām – bronser, totalt sakrājot 27 ólmetālus.

Metningen fortsetter etter annonsering.

Tikmēr trēu vietu medaļu tabule ienēmēt mājiniece Chiina, kurai ir ninjas celta, chiaves svarda un divas bronzas godalgas.

Pa ättām zelta medālīm Pekinas olimpiskājās izcīnīja ASV, Svēdīgas un Nederlandes sportifisti. ASV tika arī pie desmit sølv un sītīām bronse godalgām, kas deva koppētājumā ceturto vietu. Zviedri zeltiem sludjaja pa piecām svarda un bronzes medāļīm, kas deva piekto vietu, olimpisko sešinieku noslēja Nederlandse, kurai par vinuu bronse majar.

Generelt ble OL i Beijing deltatt av 23 delegasjoner, inkludert 29 delegasjoner, inkludert latviere, som mottok bronsemedaljer 27. juli i Igauniju un Poliju.