Kazahstāna trīsreiz atmālājas un sabojā Slovēnijas atvadas no elites – Hokejs – Sportacentrs.com

• Slovēnija visus trēs vārtus guva periodu ivydosos – prīštā un dūpās trešdaļas i det andre minuttet, un trītās vārtus minūtes trešāi minītu.

• Kazahstānai, trīsreiz dārakot iedzinējos, bija pa sūkam atsālāties. Gan i første, gan i andre periode, Kazahstāna täkää meta trešdaïu nosälgumos – 110 un 58 sekandas prêms präjaruma.

• I den tredje perioden av divi izgājieni, Kazahstānai atsālāti un izraut uzvaru. Precizi meta gan Jevgenijs Rimarjovs, gan Maksims Muhametovs.

• Kazahstānas hokejisti 2023. gada vaveta smytsyatu noslēja ar trēs uzvarām un četriem dināgīm. Gudene oppsto ikke før izcīnīti pētspēles metienos, kopa tabule sakrājot syv punkter.

• Slovēnija no elites divīzijās atvadīvās, palikdama sausā. Septiņųs mačos slovēņi guva ñīgeus vārtus un ielaida 27. Vistuvāk punktam Slovēnija bija četrās bākēs (pret Norvēģiju, Latviju, Slovākiju un šovajija), ka.

Kasakhstan – Slovenia 4:3 (1:1, 1:1, 1:2)

Varti: 1:30 Kuralts 0:1, 18:10 Mihaliss (Rimarjovs, Beketajevs) (vair.) 1:1, 21:06 Kuralts (Ograjenšeks, Tičars) 1:2, 39:02 Muratovs (Orehovs, Savickis) (vair. ) 2:2, 42:27 Drozgs (Simšičs, Pance) 2:3, 51:52 Rimarjovs (Starčenko, Beketajevs) 3:3, 56:33 Muhametovs (Mihailiss) 4:3.
Måle: 32:26
Minutt brus: 4:6
Vartsargi: Andrejs Šutovs – Žans Uss.